Pronađeno
681
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
3min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.000 €
25 €/m²
8 soba
·
320 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
4. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.177 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.700 €
2.866 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.335 €/m²
7 soba
·
191 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.560 €
2.382 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.250 €
2.495 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Centar
1min
4min
2min
10min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.900 €
2.511 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
3/9 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Niš
›
Centar
4min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.000 €
2.635 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
8/10 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
2.238 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
7/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.150 €
2.496 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
4/7 sprat
Niš
›
Centar
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Centar
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.480 €
2.507 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Centar
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.500 €
2.576 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.000 €
2.851 €/m²
Jednoiposoban
·
67 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 35