Pronađeno
679
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
129.000 €
1.303 €/m²
99 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
1.154 €/m²
156 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
4.167 €/m²
Jednosoban
·
6 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.000 €
954 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
nekretnine
32.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban
·
17.37 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
20.200 €
1.199 €/m²
Jednosoban
·
16.85 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
2.976 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Centar
4min
4min
3min
16min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
5 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130 €
9 €/m²
15 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
11 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Centar
4min
2min
2min
11min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390 €
7 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.925 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
119.000 €
2.288 €/m²
Garsonjera
·
52 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
85.000 €
2.576 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
65.000 €
2.600 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
11 €/m²
450 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
9/9 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 33 od 34