Pronađeno
679
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
119.000 €
2.204 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
146.000 €
2.000 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
95.000 €
2.159 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
131.400 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
2.031 €/m²
Troiposoban
·
96 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
11 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
310 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.910 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230 €
4 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
6. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.800 €
5 €/m²
800 m²
4zida
500 €
5 €/m²
91 m²
·
10/13 sprat
Niš
›
Centar
4zida
4.500 €
3 €/m²
1500 m²
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
40 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
70 m²
4zida
1.400 €
10 €/m²
140 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
58 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 34