Pronađeno
681
4zida
79.000 €
2.926 €/m²
27 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.636 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.988 €/m²
Četvorosoban
·
166 m²
Niš
›
Centar
3min
2min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.059 €/m²
Jednosoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Centar
1min
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
3. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.204 €/m²
Trosoban
·
274 m²
Niš
›
Centar
1min
4min
1min
3min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.999 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Niš
›
Centar
3min
1min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
275 m²
Niš
›
Centar
2min
5min
1min
1min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.124 €/m²
169 m²
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
8 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.250 €
2.475 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Centar
2min
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
520.000 €
1.106 €/m²
7 soba
·
470 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.311 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.500 €
2.099 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 35