Pronađeno
681
4zida
36.000 €
1.333 €/m²
27 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
4.667 €/m²
9 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
3.000 €/m²
25 m²
4zida
21.000 €
1.167 €/m²
18 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.500 €
2.393 €/m²
14 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
616.000 €
3.500 €/m²
176 m²
Niš
›
Centar
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
1.030 €/m²
50 m²
·
2/29 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.410 €/m²
39 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.132 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
6 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.200 €
2.178 €/m²
18 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
575.000 €
2.300 €/m²
250 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
1.188 €/m²
16 m²
4zida
32.000 €
1.882 €/m²
17 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
5min
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.943 €/m²
42 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
1.750 €/m²
16 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
2min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.159 €/m²
69 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.700 €
1.838 €/m²
8 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.430 €
1.628 €/m²
58 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
1min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.579 €/m²
57 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 35