Pronađeno
681
4zida
56.000 €
2.074 €/m²
27 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
4min
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.923 €/m²
156 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.196 €/m²
92 m²
·
2. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.400 €
3.569 €/m²
13 m²
4zida
24.000 €
3.000 €/m²
8 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
3min
2min
6min
4zida
85.000 €
2.361 €/m²
36 m²
4zida
66.000 €
2.129 €/m²
31 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
570.000 €
3.239 €/m²
176 m²
4zida
75.000 €
2.500 €/m²
30 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.051 €/m²
78 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.781 €/m²
73 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
3min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000.000 €
5.000 €/m²
400 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.000 €
2.743 €/m²
70 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460.000 €
1.840 €/m²
250 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.300 €
1.578 €/m²
23 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Centar
4min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
2.000 €/m²
9 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4zida
52.500 €
4.038 €/m²
13 m²
4zida
52.900 €
3.527 €/m²
15 m²
4zida
176.000 €
1.600 €/m²
110 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Centar
3min
7min
1min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 35