Pronađeno
681
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
8 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
kiticnekretnine.com
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270 €
10 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
6 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230 €
9 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
12 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
5. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
9/9 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.180 €
2.230 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
723
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.000 €
723 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
3.333 €/m²
15 m²
4zida
49.500 €
3.808 €/m²
13 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
4.386 €/m²
114 m²
4zida
92.280 €
1.538 €/m²
60 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
3min
5min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.857 €/m²
140 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
3min
5min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.174 €/m²
46 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800.000 €
3.529 €/m²
510 m²
Niš
›
Centar
4min
3min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
1.333 €/m²
21 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
4min
3min
7min
4zida
60.000 €
2.069 €/m²
29 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 35