Pronađeno
681
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.700 €
2.454 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Centar
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.330 €
2.505 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/3 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.250 €
2.503 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.900 €
2.493 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.950 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.208 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.923 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.500 €
2.836 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Centar
1min
2min
1min
10min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.750 €
2.488 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.000 €
2.744 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
2.477 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.150 €
2.528 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.480 €
2.477 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.296 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
372.000 €
2.400 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.400 €
2.100 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.000 €
1.974 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2. sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.133 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/3 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.063 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 35