Pronađeno
681
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
13 €/m²
16 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
13 €/m²
15 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
5 €/m²
15 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
7 €/m²
14 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60 €
5 €/m²
13 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
6 €/m²
13 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
9 €/m²
11 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.400 €
3.494 €/m²
13.28 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.910 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
167.000 €
1.758 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.400 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
184.000 €
2.140 €/m²
Dvoiposoban
·
86 m²
·
1. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
65 m²
·
5. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
178.500 €
2.860 €/m²
Dvoiposoban
·
62.41 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.820 €
2.860 €/m²
Dvoiposoban
·
66.72 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.620 €
2.810 €/m²
Dvoiposoban
·
67.48 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.532 €
4 €/m²
1758 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.500 €
3 €/m²
5000 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
5 €/m²
149 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 35