Pronađeno
56
4zida
850 €
8 €/m²
110 m²
4zida
800 €
7 €/m²
120 m²
halooglasi
370.000 €
1.088 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
600 m²
Niš
›
Čalije
3min
3min
2min
38min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.333 €/m²
10 soba
·
300 m²
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
Niš
›
Ćalije
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.450 €
1.950 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.800 €
1.950 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
5min
3min
4min
35min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.700 €
1.935 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
5min
3min
3min
35min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
112.000 €
1.898 €/m²
Jednoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Ćalije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
6.500 €
12 €/m²
Četvorosoban
·
550 m²
·
Suteren
Niš
›
Čalije
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
7 €/m²
115 m²
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
8.000 €
7 €/m²
1200 m²
Niš
›
Čalije
5min
4min
2min
38min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.200 €
199 €/m²
Četvorosoban
·
698 m²
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.100 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
280 m²
Niš
›
Čalije
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
580 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Niš
›
Čalije
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
← Prethodna
Strana 3 od 3