Pronađeno
200
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
127.500 €
1.821 €/m²
70 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
275.000 €
1.923 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
139.000 €
1.635 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
123.841 €
2.099 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
5/9 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
84.564 €
2.349 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
163.920 €
2.049 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/9 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
161.871 €
2.049 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/9 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
138.537 €
2.199 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/9 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
184.073 €
2.191 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
110 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
8/15 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
350 €
6 €/m²
60 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
80 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
4zida
1.200 €
8 €/m²
150 m²
·
1. sprat
Niš
›
Čair
4zida
350 €
6 €/m²
58 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
4min
1min
3min
7min
4zida
650 €
10 €/m²
63 m²
4zida
300 €
8 €/m²
39 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Čair
3min
7min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
12 €/m²
150 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
3min
3min
2min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
2.114 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
8/15 sprat
Niš
›
Čair
3min
1min
1min
7min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 10