Pronađeno
200
4zida
125.000 €
1.894 €/m²
66 m²
4zida
277.600 €
2.119 €/m²
131 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
4min
6min
5min
6min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
3. sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
11 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
3.070 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
11 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
680 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5. sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
12 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220 €
10 €/m²
Jednosoban
·
21 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
10 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
2/9 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
15/15 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
9 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2. sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
12/1 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
7 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
85.840 €
1.480 €/m²
Trosoban
·
58 m²
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
270.000 €
1.019 €/m²
Petosoban
·
265 m²
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 10