Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.000 €
2.513 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
5. sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.600 €
3.039 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
7/5 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.600 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.448 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
11/11 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.243 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
11/11 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.115 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
4/10 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
2.190 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
6/8 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.500 €
2.562 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
5/4 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
2.757 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
3.182 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
8/5 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
2.063 €/m²
Garsonjera
·
40 m²
·
4/11 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
10/11 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/15 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
6. sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
6/11 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
2min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
8/11 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2