Pronađeno
224
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.100 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
8/4 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
5min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.950 €
2.050 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.424 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.400 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
5min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.850 €
2.099 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.018 €/m²
Troiposoban
·
167 m²
·
4/2 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
3min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.440 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
14
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
14 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
8. sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
2.310 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
8/15 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.288 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
5min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.200 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
12 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
3/13 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
4min
3min
2min
6min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.500 €
1.798 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.200 €
2.273 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.071 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.600 €
2.350 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
8/10 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
2.354 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
8/10 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
70 m²
·
1. sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5. sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 12