Pronađeno
225
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
45.000 €
542 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
Suteren
Niš
›
Bulevar Nemanjića
1min
2min
6min
4min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
13 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
1.389 €/m²
18 m²
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
10/12 sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
donae.rs
155.000 €
2.719 €/m²
Jednosoban
·
57 m²
·
4. sprat
Niš
›
Bulevar Nemanjića
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 12