Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.717 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Apelovac
3min
8min
2min
17min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.140 €
2.001 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Apelovac
4min
8min
3min
17min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.030 €
1.889 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.420 €
1.894 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.400 €
1.800 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Apelovac
4min
8min
3min
17min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.470 €
1.847 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.170 €
1.848 €/m²
Troiposoban
·
91 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.210 €
1.895 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.160 €
1.876 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.500 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.100 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Apelovac
3min
5min
3min
18min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.702 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Apelovac
4min
7min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Apelovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Suteren
Niš
›
Apelovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
905
/
798
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
237.000 €
905 €/m²
7 soba
·
262 m²
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
923
/
798
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.000 €
923 €/m²
117 m²
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
10
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Apelovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4