Pronađeno
6.066
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
13 €/m²
16 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
13 €/m²
15 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
5 €/m²
15 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
7 €/m²
14 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60 €
5 €/m²
11 m²
Niš
›
Crveni pevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70 €
6 €/m²
12 m²
Niš
›
Filozofski fakultet
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60 €
5 €/m²
13 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
6 €/m²
13 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
9 €/m²
11 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Niš
›
Dom zdravlja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
10 €/m²
12.5 m²
Niš
›
Bulevar Nemanjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70 €
4 €/m²
18 m²
Niš
›
Bulevar Nemanjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.400 €
3.494 €/m²
13.28 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
620.000 €
3.523 €/m²
176 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Brzi Brod
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.000 €
1.853 €/m²
143 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.380 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
1.989 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
4. sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.910 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/7 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 304