Pronađeno
58
halooglasi
78.000 €
520 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Mionica
›
Paštrić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.620 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Mionica
›
Berkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
875 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Mionica
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
633
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
633 €/m²
Dvoiposoban
·
150 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.000 €
1.286 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
Mionica
›
Krčmar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.000 €
1.784 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Mionica
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
650
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
650 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
458 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Mionica
›
Paštrić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.000 €
578 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Mionica
›
Planinica
Pogledaj oglas →
714
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.999 €
714 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
2.1k
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.083 €/m²
Četvorosoban
·
36 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
2 €/m²
1500 m²
Mionica
4min
6min
Pogledaj oglas →
952
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
952 €/m²
Petosoban
·
168 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
1.029 €/m²
Trosoban
·
34 m²
Mionica
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
195
/
794
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.000 €
195 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Mionica
›
Banja Vrujci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
23.000 €
469 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Prizemlje
Mionica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.375 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Mionica
›
Komanice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3