Pronađeno
5
4zida
112.500 €
703 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Merošina
›
Mramorsko Brdo
10min
16min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.500 €
459 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Merošina
›
Mramorsko Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
267 €/m²
580 m²
Merošina
›
Mramorsko Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
80 m²
·
Suteren
Merošina
›
Mramorsko Brdo
4zida
35.450 €
3 €/m²
11817 m²
·
Suteren
Merošina
›
Mramorsko Brdo