Pronađeno
26
halooglasi
190.850 €
1.200 €/m²
159 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
11 €/m²
140 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
1.623 €/m²
Jednoiposoban
·
53 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100 €
10 €/m²
217 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
902
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
902 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.000 €
1.359 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.000 €
1.440 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.300 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.900 €
1.150 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
625
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
625 €/m²
Jednosoban
·
184 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.840 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
46.15 m²
·
1/5 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
94.980 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
63.32 m²
·
1/5 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.760 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
105.84 m²
·
1/5 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
1.463 €/m²
Dvosoban
·
82 m²
·
3/4 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
88.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3. sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.900 €
1.248 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2. sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
66.150 €
1.350 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 1 od 2