Pronađeno
7
4zida
46.000 €
939 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj oglas →
625
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
625 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj oglas →
488
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
488 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
6min
18min
4min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
407 €/m²
8 soba
·
366 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
3min
18min
5min
21min
Pogledaj oglas →
412
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
412 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj oglas →
343
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
343 €/m²
6 soba
·
210 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
1.100 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj na:
nekretnine