Pronađeno
702
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.444 €/m²
Garsonjera
·
45 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Pejton
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.429 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/9 sprat
Kruševac
4min
10min
5min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.999 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Jakšino igralište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.176 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.824 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.591 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.557 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
4min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
879 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.385 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
9/9 sprat
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.506 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Rasadnik
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.765 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.833 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/6 sprat
Kruševac
›
Centar
9min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.043 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.739 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.800 €
1.400 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
Kruševac
›
Park Slobodište
5min
4min
4min
13min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.481 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
10/11 sprat
Kruševac
›
Centar
1min
2min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.508 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
3min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.661 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 9 od 36