Pronađeno
702
4zida
85.000 €
1.604 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.444 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.224 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.506 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.507 €/m²
Trosoban
·
73 m²
Kruševac
6min
5min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.519 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
2min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
5min
8min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
1.417 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.045 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.923 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.849 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.400 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
5min
1min
1min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.800 €
1.411 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.113 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
3min
1min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.491 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
8/9 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.316 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Kruševac
5min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.100 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.190 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.500 €
1.250 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 36