Pronađeno
705
4zida
100 €
3 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/9 sprat
Kruševac
2min
1min
7min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Kruševac
›
Grevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.509 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.570 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
4min
8min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
5min
3min
4min
13min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
4min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.200 €
1.200 €/m²
31 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Centar
4min
8min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.273 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
3min
2min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.500 €/m²
40 m²
·
Suteren
Kruševac
4min
1min
5min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
4 €/m²
33 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
7 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.210 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/6 sprat
Kruševac
›
Ujedinjene nacije
4min
4min
1min
17min
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
6/6 sprat
Kruševac
›
Pejton
4zida
500 €
8 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
2min
4min
2min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
4 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Kruševac
5min
3min
4min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.500 €/m²
30 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/6 sprat
Kruševac
9min
10min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 36