Pronađeno
702
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.356 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
7/9 sprat
Kruševac
5min
2min
1min
21min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.057 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
1.302 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.400 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
10/10 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.909 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/6 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.083 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Kruševac
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
Kruševac
6min
1min
11min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.056 €
1.725 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.224 €
1.724 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
4min
5min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.273 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
4min
6min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.750 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
4min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Kruševac
›
Mudrakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
701 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Kruševac
›
Mudrakovac
4min
2min
4min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.037 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Nova Pijaca
4min
1min
5min
23min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.097 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.083 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Centar
1min
2min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.400 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
4min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 36