Pronađeno
705
4zida
75.000 €
1.271 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
314 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
5 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
3min
4min
2min
14min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
10 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.698 €/m²
Jednoiposoban
·
53 m²
·
4/6 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.900 €
1.735 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
390.000 €
2.438 €/m²
160 m²
·
120. sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
316.200 €
1.700 €/m²
186 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
5 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.253 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.275 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.455 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/10 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.342 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
9 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Kruševac
5min
6min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 29 od 36