Pronađeno
705
4zida
88.750 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
4min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Kruševac
›
Mudrakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
701 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Kruševac
›
Mudrakovac
4min
2min
4min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.833 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.125 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.500 €
1.383 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
2min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
583 €/m²
6 soba
·
600 m²
Kruševac
›
Centar
5min
6min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
500 €/m²
6 soba
·
280 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
400 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
730
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
730 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/6 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/12 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/7 sprat
Kruševac
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
82 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.313 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
4zida
64.000 €
1.829 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
2min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
947 €/m²
Četvorosoban
·
243 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
400
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
400 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kruševac
›
Lazarica
5min
6min
12min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
4 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 28 od 36