Pronađeno
705
4zida
600 €
8 €/m²
80 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
10 €/m²
160 m²
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.000 €
1.873 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/6 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
968 €/m²
Petosoban
·
124 m²
Kruševac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.348 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kruševac
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
1.208 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Pejton
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.563 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
4zida
91.000 €
1.569 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.364 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
12/12 sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.027 €/m²
Petosoban
·
148 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.157 €/m²
Petosoban
·
121 m²
Kruševac
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.855 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
6/9 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.861 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.694 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Kruševac
›
Centar
2min
2min
3min
14min
4zida
113.000 €
1.027 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.356 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Kruševac
›
Stara Čaršija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.115 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.385 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.178 €/m²
Troiposoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 36