Pronađeno
702
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
8 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
975 €/m²
400 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.438 €/m²
160 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.718 €/m²
39 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.744 €/m²
39 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
481 €/m²
27 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
150 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.250 €/m²
60 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
2.217 €/m²
115 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.159 €/m²
138 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
450 €/m²
333 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.500 €
1.900 €/m²
125 m²
Kruševac
›
Grad Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
1.800 €/m²
205 m²
4zida
1.100.000 €
2.200 €/m²
500 m²
Kruševac
›
Bivolje
6min
6min
6min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
667 €/m²
45 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Kruševac
7min
4min
3min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Kruševac
3min
7min
4min
11min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
1.667 €/m²
300 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Bronks
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 36