Pronađeno
702
4zida
25.500 €
1.109 €/m²
23 m²
Kruševac
›
Centar
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
1.244 €/m²
41 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.700 €/m²
60 m²
·
Suteren
Kruševac
4min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
1.379 €/m²
29 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
1.845 €/m²
200 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.500 €/m²
100 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Gradske lokacije
3min
7min
1min
8min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.105 €/m²
38 m²
·
Suteren
Kruševac
4min
8min
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.129 €/m²
31 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Vlado Jurić
3min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.050.000 €
1.050 €/m²
1000 m²
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
16min
4zida
120.000 €
1.000 €/m²
120 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
580 €
8 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
9 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/7 sprat
Kruševac
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 36