Pronađeno
702
4zida
340.000 €
425 €/m²
800 m²
Kruševac
›
Bivolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
1.087 €/m²
23 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Rasadnik
4min
9min
6min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
367 €/m²
545 m²
Kruševac
›
Centar
5min
1min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
348.000 €
4.000 €/m²
87 m²
Kruševac
›
Grad Kruševac
3min
7min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
2.321 €/m²
280 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.000 €/m²
65 m²
·
Suteren
Kruševac
2min
1min
2min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
3.218 €/m²
87 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
3min
1min
5min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
733 €/m²
30 m²
·
Suteren
Kruševac
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.989 €/m²
93 m²
4zida
50.000 €
2.174 €/m²
23 m²
4zida
48.000 €
1.600 €/m²
30 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.375 €/m²
72 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.273 €/m²
110 m²
·
Suteren
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.226 €/m²
93 m²
Kruševac
›
Grad Kruševac
2min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
374.000 €
1.700 €/m²
220 m²
Kruševac
›
Centar
3min
7min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.500 €
1.697 €/m²
137 m²
Kruševac
›
Centar
2min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.571 €/m²
70 m²
4zida
478.800 €
2.100 €/m²
228 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
2min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
857 €/m²
140 m²
4zida
90.000 €
2.195 €/m²
41 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 36