Pronađeno
702
4zida
140.000 €
519 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.327 €/m²
Četvorosoban
·
55 m²
·
10/11 sprat
Kruševac
›
Parunovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.333 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
970 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.750 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Kruševac
›
Grevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
867 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
Kruševac
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
275 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kruševac
›
Vitanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.067 €/m²
150 m²
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/7 sprat
Kruševac
›
Sportski Centar
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
9/9 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
›
Centar
3min
1min
3min
14min
4zida
500 €
5 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
5min
7min
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/6 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
56 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 36