Pronađeno
702
oglasa
Sačuvaj pretragu
723
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
723 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
434 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Kruševac
›
Nova pijaca
4zida
90.000 €
391 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Kruševac
›
Veliko Golovode
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Kruševac
›
Modrica
Pogledaj oglas →
1k
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.023 €/m²
Petosoban
·
87 m²
Kruševac
›
Bivolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
500 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
532
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
532 €/m²
188 m²
Kruševac
›
Prnjavor
4min
19min
9min
16min
Pogledaj oglas →
344
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
344 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
745
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
745 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
995
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
1.567 €/m²
300 m²
Kruševac
›
Mudrakovac
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
797
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
797 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.999 €
267 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Kruševac
›
Kobilje
Pogledaj oglas →
942
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
942 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
583
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Kruševac
›
Bivolje
6min
1min
3min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.000 €/m²
10 soba
·
320 m²
Kruševac
4min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
344 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Kruševac
›
Čitluk
Pogledaj oglas →
910
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.000 €
910 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kruševac
›
Bagdala
4min
8min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
600 €/m²
8 soba
·
500 m²
Kruševac
›
Trg Kosturnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.145 €/m²
Petosoban
·
131 m²
Kruševac
›
Mačkovac
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
586 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Kruševac
›
Parunovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 36