Pronađeno
702
oglasa
Sačuvaj pretragu
632
/
526
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
632 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Kruševac
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
680 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kruševac
›
Parunovac
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
300 €/m²
7 soba
·
500 m²
Kruševac
›
Padež
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.169 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Kruševac
1min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.000 €/m²
7 soba
·
400 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
523 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Kruševac
›
Kapidžija
3min
5min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
550 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kruševac
›
Bolnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
891 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Kruševac
5min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
Prizemlje
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.208 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
602 €/m²
Četvorosoban
·
249 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
907 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
875 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
815 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
400 €/m²
8 soba
·
350 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Kruševac
›
Gaglovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
829 €/m²
Trosoban
·
187 m²
Kruševac
›
Trg Fontana
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
531 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Kruševac
›
Đunis
Pogledaj oglas →
500
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
Kruševac
›
Lazarica
4min
1min
5min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
549 €/m²
6 soba
·
328 m²
Kruševac
›
Ujedinjene Nacije
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 36