Pronađeno
702
4zida
140.000 €
2.154 €/m²
Jednoiposoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.524 €/m²
Trosoban
·
82 m²
4zida
135.000 €
2.077 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/8 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
1.815 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
6/12 sprat
Kruševac
3min
3min
3min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
·
6/9 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.167 €/m²
Garsonjera
·
42 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
2.250 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/5 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.389 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.517 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
4min
8min
6min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.690 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.613 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.838 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.646 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.415 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Bagdala
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.309 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
7/7 sprat
Kruševac
›
Pejton
5min
1min
5min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.333 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
4min
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.369 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
3/6 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.273 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
Kruševac
4min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 36