Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.094 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/6 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.106 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.170 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
952
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.043 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Kruševac
›
Vlado Jurić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.129 €/m²
31 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Vlado Jurić
3min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
130.000 €
650 €/m²
200 m²
Kruševac
›
Vlado Jurić