Pronađeno
19
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
4min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.111 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.180 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
·
3/3 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.506 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Rasadnik
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.765 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.524 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.167 €/m²
Garsonjera
·
42 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.517 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
4min
8min
6min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.208 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
Kruševac
›
Rasadnik
4zida
300.000 €
750 €/m²
6 soba
·
400 m²
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.067 €/m²
150 m²
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
1.087 €/m²
23 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Rasadnik
4min
9min
6min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
1/3 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
39 m²
4zida
400 €
5 €/m²
82 m²
4zida
230 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
504 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Kruševac
›
Rasadnik