Pronađeno
5
4zida
140.000 €
1.037 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Nova Pijaca
4min
1min
5min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.161 €/m²
Trosoban
·
168 m²
Kruševac
›
Nova Pijaca
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
434 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Kruševac
›
Nova pijaca
halooglasi
105.000 €
457 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Kruševac
›
Nova pijaca
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kruševac
›
Nova pijaca