Pronađeno
122
4zida
450.000 €
225 €/m²
2000 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.999 €
1.371 €/m²
175 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
1.200 €/m²
25 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
367 €/m²
545 m²
Kruševac
›
Centar
5min
1min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
3.218 €/m²
87 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
3min
1min
5min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.989 €/m²
93 m²
4zida
50.000 €
2.174 €/m²
23 m²
4zida
374.000 €
1.700 €/m²
220 m²
Kruševac
›
Centar
3min
7min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.500 €
1.697 €/m²
137 m²
Kruševac
›
Centar
2min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
478.800 €
2.100 €/m²
228 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
2min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.195 €/m²
41 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.500 €
1.109 €/m²
23 m²
Kruševac
›
Centar
3min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
16min
4zida
150.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
580 €
8 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
150 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
1.800 €/m²
205 m²
·
Suteren
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 7