Pronađeno
122
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.923 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.849 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.154 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/6 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.355 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.157 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
·
4/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.641 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
4min
1min
17min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.456 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.077 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Kruševac
›
Centar
4min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.796 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
1min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.900 €
1.711 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.037 €/m²
Dvosoban
·
135 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.421 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
3/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.800 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Kruševac
›
Centar
5min
15min
3min
14min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.532 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
4min
4min
1min
17min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.176 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Kruševac
›
Centar
2min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.824 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.833 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/6 sprat
Kruševac
›
Centar
9min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.481 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
10/11 sprat
Kruševac
›
Centar
1min
2min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.508 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/4 sprat
Kruševac
›
Centar
3min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.357 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 7