Pronađeno
702
halooglasi
42.000 €
2.000 €/m²
21 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.000 €
1.711 €/m²
83 m²
Kruševac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.000 €
1.196 €/m²
51 m²
Kruševac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
1.460 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
9. sprat
Kruševac
›
Bronks
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1. sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
5/5 sprat
Kruševac
›
Trg Kosturnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
600 €
6 €/m²
100 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
85.000 €
1.214 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
1.739 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.727 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
›
Ribarska Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
12 €/m²
118 m²
Kruševac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
0 €/m²
1250 m²
Kruševac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.147 €/m²
Troiposoban
·
157 m²
·
2/2 sprat
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.622 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.113 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/3 sprat
Kruševac
›
Centar
1min
3min
3min
16min
Pogledaj na:
4zida
nekretninekrusevac.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
1.623 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
8/8 sprat
Kruševac
2min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.348 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kruševac
4min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
1.208 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Pejton
3min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.563 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
4zida
91.000 €
1.569 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 36