Pronađeno
348
4zida
155.000 €
3.875 €/m²
Petosoban
·
40 m²
Kraljevo
›
Ribnica
2min
3min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
531
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
531 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kraljevo
›
Ratina
Pogledaj oglas →
1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.500 €
1.009 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Kraljevo
›
Ribnica
3min
4min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
373 €/m²
6 soba
·
228 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.169 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
500 €/m²
6 soba
·
190 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.077 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.213 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Oplanići
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
8.833 €/m²
6 soba
·
30 m²
Kraljevo
5min
3min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
873 €/m²
Petosoban
·
126 m²
Kraljevo
7min
3min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
581 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
›
Lopatnica
15min
4zida
109.000 €
404 €/m²
6 soba
·
270 m²
Kraljevo
›
Vojno Naselje
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Kraljevo
›
Dragosinjci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
554 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Kraljevo
›
Pic Mala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
520 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kraljevo
›
Jovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
595 €/m²
Petosoban
·
370 m²
Kraljevo
›
Braće Jevremović
3min
14min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
343 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Kraljevo
›
Braće Pirić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
333 €/m²
8 soba
·
360 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
5min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
357 €/m²
6 soba
·
140 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
800 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 9 od 18