Pronađeno
348
4zida
140.000 €
686 €/m²
Četvorosoban
·
204 m²
Kraljevo
›
Braće Jevremović
Pogledaj oglas →
500
/
709
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
313
/
559
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
313 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Metikoš
12min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
651 €/m²
Četvorosoban
·
484 m²
Kraljevo
›
Ribnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
529 €/m²
Dvosoban
·
170 m²
Kraljevo
›
Zaklopača
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
447 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
Kraljevo
›
Bunjačko Brdo
Pogledaj oglas →
556
/
544
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
556 €/m²
Petosoban
·
135 m²
Kraljevo
›
Jarčujak
13min
45min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Kraljevo
›
Cvetke
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
325 €/m²
Trosoban
·
169 m²
Kraljevo
›
Jovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
740 €/m²
6 soba
·
500 m²
Kraljevo
›
Ribnica
2min
6min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.219 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
803 €/m²
7 soba
·
330 m²
Kraljevo
›
Žiča
8min
8min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
391 €/m²
7 soba
·
230 m²
Kraljevo
6min
13min
6min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.205 €/m²
Trosoban
·
166 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Cvetke
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
372 €/m²
Petosoban
·
215 m²
Kraljevo
›
Grdica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
864 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Kraljevo
›
Kamenica
3min
7min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
608 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Kraljevo
›
Vrdila
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
479 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Kraljevo
›
Čibukovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.500 €
244 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kraljevo
›
Dedevci
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 18