Pronađeno
348
4zida
93.000 €
1.576 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
2.016 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Kraljevo
5min
1min
9min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.571 €/m²
4.5 soba
·
105 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.500 €
725 €/m²
300 m²
Kraljevo
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.900 €
1.263 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kraljevo
4min
8min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
163 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.395 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Kraljevo
5min
4min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 18