Pronađeno
348
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
620
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.292 €/m²
Trosoban
·
48 m²
Kraljevo
›
Mataruška Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
505 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Kraljevo
›
Vitanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.309 €/m²
Petosoban
·
68 m²
Kraljevo
›
Stara Čaršija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.550.000 €
912 €/m²
1700 m²
·
1. sprat
Kraljevo
›
Progorelica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
Suteren
Kraljevo
5min
3min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
652 €/m²
Trosoban
·
112 m²
·
1/3 sprat
Kraljevo
5min
6min
12min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/6 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
152.000 €
800 €/m²
190 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
4 €/m²
500 m²
halooglasi
62.000 €
1.319 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
Kraljevo
›
Moše Pijade
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
2 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kraljevo
›
Jarčujak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.583 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Kraljevo
6min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
528 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Kraljevo
5min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Kraljevo
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.800 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
435 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kraljevo
›
Milavčići
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 18