Pronađeno
348
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.000 €
1.785 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
1.392 €/m²
352 m²
4zida
200.000 €
281 €/m²
711 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Adrani
Pogledaj oglas →
16
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
16 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Kraljevo
›
Centar
4zida
400 €
9 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
1/6 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/8 sprat
Kraljevo
›
Centar
2min
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Kraljevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.000 €/m²
56 m²
4zida
35.000 €
875 €/m²
40 m²
4zida
140.000 €
3.500 €/m²
40 m²
4zida
40.000 €
2.000 €/m²
20 m²
Kraljevo
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
567 €/m²
245 m²
Kraljevo
›
Centar
4zida
145.000 €
130 €/m²
1117 m²
Kraljevo
›
Okolne lokacije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.222 €/m²
27 m²
4zida
75.000 €
1.230 €/m²
61 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Stara Čaršija
5min
5min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.512 €/m²
43 m²
·
Suteren
Kraljevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 18