Pronađeno
78
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
600 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
4min
1min
4min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
897
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
897 €/m²
Jednoiposoban
·
78 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.000 €
519 €/m²
Petosoban
·
314 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/6 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
50 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.635 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
137.000 €
1.505 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
6min
1min
17min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.198 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.818 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
227
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
227 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
500
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
198 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 3 od 4