Pronađeno
78
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.532 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
Prizemlje
Kraljevo
›
Centar
2min
5min
14min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.591 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
5/5 sprat
Kraljevo
›
Centar
4min
7min
27min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.831 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Kraljevo
›
Centar
1min
1min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.170 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
1.687 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.205 €/m²
Trosoban
·
166 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
719
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
719 €/m²
6 soba
·
160 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.000 €
1.785 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
1.392 €/m²
352 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
16
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
16 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/8 sprat
Kraljevo
›
Centar
2min
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.000 €/m²
56 m²
4zida
35.000 €
875 €/m²
40 m²
4zida
139.000 €
567 €/m²
245 m²
Kraljevo
›
Centar
4zida
60.000 €
2.222 €/m²
27 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/6 sprat
Kraljevo
›
Centar
4min
1min
4min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednosoban
·
54 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
3min
4min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.242 €/m²
120 m²
Kraljevo
›
Centar
4zida
50.000 €
2.273 €/m²
22 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
3min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.480 €/m²
125 m²
·
Suteren
Kraljevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4