Pronađeno
1.941
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.074 €
1.799 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
3/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.537 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
12/16 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
854 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Kragujevac
›
Velike Pčelice
Pogledaj oglas →
444
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
444 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.852 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Lepa Brena
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
4zida
58.000 €
967 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Kragujevac
›
Grošnica
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
1min
3min
12min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.938 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
5/9 sprat
Kragujevac
›
Lepa Brena
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.565 €
1.656 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Sušice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.634 €/m²
Petosoban
·
153 m²
Kragujevac
›
Centar
5min
7min
12min
35min
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
3min
5min
7min
21min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 92 od 98