Pronađeno
1.941
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60 €
5 €/m²
12 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
0 €/m²
Četvorosoban
·
10628 m²
Kragujevac
›
Drenovački put
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.200 €
6 €/m²
1120 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
3min
16min
22min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.368 €
2.187 €/m²
4.5 soba
·
93 m²
·
6/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.900 €
2.876 €/m²
Jednoiposoban
·
25 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
370 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Šumarice
5min
4min
1min
7min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
533 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kragujevac
›
Đuriselo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
2 €/m²
500 m²
Kragujevac
›
Dragobraća
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
9 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
6/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
1min
2min
7min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
64 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
10/14 sprat
Kragujevac
›
Centar
5min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.382 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
11/13 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.075 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.358 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
1. Maj
4min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
825
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
825 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Kragujevac
›
Vinogradi
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 91 od 98